WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
Aydın Web Sitesi Tasarımı
Konu Sahibi: prrelations, Kategori: Site Tanıtım, 0 Yorum, 19 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Çalışkan Üye
*
30
Mesajlar
30
Konular
0
Rep Puanı
21-03-2021, Saat: 21:47
#1
[Resim: xN7pyt.jpg]
Aydında web sitesi  tasarımı hizmetinde; çarpıcı bir düzen, iyi sayfa yükleme hızı ve kolay gezinme, tasarımın geliştirilmesinde her zaman çok önemli unsurlar olmaktadır. 
Bunlar, web tasarımı hakkında hiçbir şey anlamasalar bile sıradan kullanıcılar için en önemli özelliklerdir. Sonuçta günümüz dijital tüketicileri olarak belirli estetik standartlarına alışkınız, yüklenmesi ve engellenmesi zaman alan sitelerden kaçıyor ve istediğimiz bilgiyi kolaylıkla bulamamaktan hoşlanmıyoruz.
Web tasarımcılarının varlığı, bu kullanıcı gereksinimlerini ve bir web sitesinin estetik ve işlevsel yönlerinin bir parçası olan diğer tüm unsurları karşılamak için çok önemlidir. İyi planlanmış ve uygulanmış bir proje aracılığıyla, bu yaratıcı profesyoneller müşterinin ihtiyaçlarını, becerilerini, kısıtlamalarını (bütçe ve zaman gibi) ifade ederek tek bir nihai ürün için çözümler bulurlar. Kullanıcıda kötü izlenime neden olan bir web sitesi ile trafik çeken ve dolayısıyla müşteriye finansal getiri sağlayan web sitesi arasındaki farktır. Aydında web sitesi  tercihinde bu husus önemlidir.
Yeni web sitesi veya değişiklikler önemli bir detaydır
Bir web sitesi oluşturmanın maliyeti, yalnızca mevcut bir web sitesinde değişiklik yapılmasını içeren hizmetlerden çok daha yüksektir. Sonuçta, ilk durumda, iş sadece sahanın pratikte inşasını değil, aynı zamanda projenin önceki gelişimini de içerir. Brifingler, renk paletini seçme, yazı tiplerini tanımlama ve kullanıcı arayüzünü geliştirme, web sitesi oluşturma sürecinin bir parçası olan birçok unsurdan bazılarıdır.
Değişim projeleri durumunda, web tasarımcısının çalışacağı bir tabanı vardır. Brifingler ve planlama süreçten kaybolmaz, ancak sıfırdan yapılması gerekmediği için iş daha basittir. Açıktır ki, değişiklikler web sayfalarını neredeyse yeniden yapılandırıyorsa, bu hizmet küçük değişiklikler yapmaktan daha pahalı olacaktır.
Proje karmaşıklığı
Web tasarımının nüanslarını bilmeyenler, çalışmanın yalnızca bir ana sayfanın ve siteyi oluşturan diğer web sayfalarının estetiğini oluşturmakla ilgili olduğunu görebilirler; ve bu nedenle hizmet, oluşturulan sayfa sayısına göre sayılmalıdır.
Geçmişte, hizmetin sayfa sayısı için ücretlendirilmesi alışılmış olmasına rağmen, asla sadece bu değildi. Günümüzde daha karmaşık olan iş, sadece estetik sorunları değil, aynı zamanda diğer tasarım ilkelerinin yanı sıra uyarlanabilirlik, etkileşim, gezinme, SEO optimizasyonu da dikkate alınarak bunun çok ötesine geçiyor. Yani, oluşturulan web sitesinin karmaşıklığını ve dolayısıyla Aydında web sitesi   maliyetini bir dizi faktör belirler.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Medyum nedir? Medyum sitesi nedir? seohaberleri 0 1 16 dakika önce
Son Yorum: seohaberleri
Magazabudur.com Türkiye'nin En Hızlı Güvenilir Alışveriş Sitesi skirubo 0 2 27 dakika önce
Son Yorum: skirubo
Spor Severlerin Bu Yıl Ziyaret Ettiği Kaliteli Spor Sitesi sadomazo909 0 6 Dün, Saat: 17:15
Son Yorum: sadomazo909
Spor Dünyasının Kaliteli ve Otoriter Sitesi 2021 sadomazo909 0 7 09-04-2021, Saat: 15:03
Son Yorum: sadomazo909
Orta Sehpa Satış Sitesi seohaberleri 0 10 09-04-2021, Saat: 03:10
Son Yorum: seohaberleri

Hızlı Menü: