WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
Gerçek Medyum Eren Hoca
Konu Sahibi: olvidamex, Kategori: Site Tanıtım, 0 Yorum, 147 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Çalışkan Üye
*
7
Mesajlar
7
Konular
0
Rep Puanı
02-06-2020, Saat: 09:17
#1
GERÇEK MEDYUM KİMDİR?
Gerçek bir Medyum büyü yapmayan İnsanları yanlış yönlendirmeyen kandırmayan biridir. Bilim alanında gerek manevi alanlarda dereceler kazanmış bir kimsedir. Manevi bilgileri ile İnsanlara iç huzur veren yeri geldiğinde yaşam koçu olan biridir. Öğrendiği ve aldığı bilgiler Işığında insanları doğruya yönlendiren hayatlarına yoldaş olan ve karanlık yollarına ışık tutan kimsedir. İyi bir Gerçek Medyum Asla yalan söylemez! İyi Niyetli ve İnsanlara Kendini Manevi bir derman olmak için adamış Medyumlara Alim bir kimse de diyebiliriz
AŞK BÜYÜSÜ YAPMADAN AŞK MÜMKÜN MÜ?
Aşk büyüsü ile birini kendine aşık etmek ve onun muhabbetini celp etmek büyük hatalardan sayılır. Son zamanlarda bu işi ticarete döken medyumlar var! Aşk büyüsü yapacağım diye İnsanların duygularını ve hayallerini yıkmak gibi bir şey diyebiliriz. Halk arasında Aşk büyüsü olarak bilinen ve büyü yapmadan yardım alınacak aşık etme yöntemleri vardır. Medyum Eren Hoca Aşk büyüsü  hakkında detaylı düşüncelerini paylaştığı sayfasında bunlardan bahsetmiştir.
BÜYÜ GÜNAH MI?
Büyü yapmak ve yaptırmak haramdır. İslam dininde kesinlikle haram kılınmış ve yaptırmanın da yapanında şiddetli bir şekilde cezalandırılacağı bildirilmiştir. Eşler arasına muhabbet ve aşk için büyü yapmak da günahtır. Ayrılan eşleri birleştirmek ve fenalığı dokunan birini bir başkasından ayırmak da günahtır. Büyü yapmadan bazı yöntemler ile yapılan şeyler vardır. Bunlar Gizli ilimler ve Havas ilminde ve diğer Dini kaynaklarda bahsedilmiştir.
AYIRMA BÜYÜSÜ İLE AYRILIK OLURMU?
Ayırma büyüsü yapan Medyumlar aslında çok bilgisiz ve yalan bilgiler ile aldatmaca şeyler anlatmaktadırlar. Eren Hoca Ayırma büyüsü yapıyorum diyen medyumlara kesinlikle inanmayın Uyarısında bulundu. Büyü yapmadan Dua ile birinden ayrılmak eğer sizin için hayırlısıysa mümkün. Aynı şekilde bir başkasını da ayırmak eğer onlar için de hayırlıysa yapılabilir. Ama kesinlikle büyü yapmadan dua ve vefk ilmi ile yapılabilir. Ayırma büyüsü hakkında gizemli açıklamalar yaptığı ilgili sayfasında bu konu hakkında çok dikkat çekici sebepler ve nedenler açıklamıştır. Daha detaylı bilgi için papaz büyüsü  sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Site: https ://gercekbuyuhocasi.com


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Korona Dünya Haritası COVID-19 Gerçek İstatistikler paylasdur 0 45 08-09-2020, Saat: 21:09
Son Yorum: paylasdur
Gerçek Bilgiye Ulaşmak isterseniz tıklayın nullsix 0 96 12-07-2020, Saat: 12:50
Son Yorum: nullsix
%100 TÜRK GERÇEK INSTAGRAM TAKİPÇİSİ İÇİN TIKLA gozlem 0 157 03-07-2020, Saat: 21:51
Son Yorum: gozlem
Medyum Hocası Hizmetleri the 0 141 26-05-2020, Saat: 19:29
Son Yorum: the
Gerçek Fal Bakan Medyum Hoca olvidamex 0 157 28-04-2020, Saat: 14:37
Son Yorum: olvidamex

Hızlı Menü: