WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
İlgileniyorsanız Ne Yapacağınızı
Konu Sahibi: canakar94, Kategori: Site Tanıtım, 0 Yorum, 18 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Kidemli Üye
*
101
Mesajlar
101
Konular
0
Rep Puanı
28-12-2020, Saat: 14:40
#1
Bu makalede, size bu sitenin geçerli olmasının amaçlarını tanıtacağız. O zaman size bu siteye girmekle ilgileniyorsanız ne yapacağınızı açıklayacağız.
Bazı etkenler sitelerde çok mühimdir ve şayet bir sitede bu özellikler sahip olunansa o siteye güvenebilirsiniz.
Uluslararası lisansa sahip olmak: dolandırıcı olmayan bahiscin bir siteyi meşru olmayan birinden ayıran şey uluslararası bir lisansa sahip olması.
Bütün sitelere bu fırsat olası olmayabilir. Bir site bu lisansı alabiliyorsa çok itimat edilir bir sitedir ve gönül promosyontan bu site haber yapabilirsiniz.
Bu lisansı almanın hiç de yalın bir iş olmadığı ve bahse husus sitenin bu lisansı alabilmek amacıyla fazlası mühim özelliğe sahip olması gerektiği unutulmamalıdır.
Kullanıcıların sitede kendileri amacıyla bir mesele olması durumunda alakalı yetkililer vasıtasıyla şikâyette bulunabileceği ve şikayetlerinin tam olarak araştırılacağı manasına gelir.
Canlı destek hattı kısmına sahip olmak: şayet bir site dolandırıcıysa ya canlı destek bölümü yoktur ya da yalnızca şikâyet irtibatı sahip olunur ama çok zayıftır.
Kullanıcı sorularına ya da meselelerine yanıt vermek amacıyla uzun vakit beklemek mecburiyetindedir ve sonucunda bozukluğun cevabını bulamayabilir. Bu tür sitelerde şikayetler çoğalır ve kullanıcılar hiç menün değildir.
Spor ‘de cevabınızı en kısa vakitte alacaksınız bu özelliği de güvenilir bulunduğunu gösterir.
Site kullanıcılarının kârının süratli ödenmesi: sizce sebep insanlar haber oynamakla ilgileniyor? Evet haklısınız zira oyuncu kısa vakitde ufak bir yatırımla çok iyi kar edebilir. Böylece kullanıcı, siteye başvurduğu andan kâr alabilmek amacıyla onu alana kadar çok çok zaman harcamamayı sever.


Hızlı Menü: