WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
internetten para kazanma sanatı
Konu Sahibi: emrahsoysal, Kategori: Oyna Kazan, 0 Yorum, 30 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Çalışkan Üye
*
1
Mesajlar
1
Konular
0
Rep Puanı
31-08-2020, Saat: 20:55
#1
Merhaba dostlar bu gün internetten para kazanma sanatı ile  ilgili bir makale hazırladım GERÇEKTEN PARA KAZANMAK İSTİYENLER OKUSUN Lütfen
Öncelikle sitemiz https://www.rootsunucum.com/
Peki bu rootsunucum nedir ?
kendini Oyun Oyna Gerçek Para Kazan olarak adlandıran web sitesi bizlere oynadıkça para kazandırıyor üstelik ücretsiz olan bu oyun bir çok yabancı ülkelerde oldu gibi aynı sistem ile ilerlemekte
https://hizliresim.com/5yu462 örnek resim - 1
https://hizliresim.com/O3EkXD örnek resim -2
RooTSunucuM Madencilik Nedir?

Yeni nesil dijital para oyunu RooTSunucum oyun içersinde her kullanıcıya özel (DM) dijital madenci verilmektedir.
Oyun içersin'de dijital madencilerin 7/24 bağımsız bir şekilde Altın ve Elmas toplamak için geliştirilmiş, yapay zeka sistemlerimiz ile siz değerli oyuncularımıza gerçek para üretmektedir.

Sistem Nasıl İşliyor?

Tamamen yerli sermaye ile kurulmuştur, Yurt dışı ile bağı olmayan bir oyun kuruluşudur. (Mining) Madencilik üzerine kurulmuş olan oyunumuz sistemde oyun içerisin'de olmadan bile kazanç sağlamaktadır.
(DM) Dijital Madenciler oyun içersine uyarlanmış sanal (Bulut) bilgisayarlar'dır. Oyun oynayarak aslında mining işlemi yapılmaktadır.

(Mining) Madencilik Nedir?

(Mining) Madencilik olarak adlandırdığımız (Bulut) bilgisayarlar yıllık, aylık, günlük kiralama yaparak elmas ile (Bulut) bilgisayarlar arasında gerçekleşen işlemler karşılıgında %10 komisyon(faiz değil) ( GERÇEK PARA ) kazanabilirsiniz.

Dijital Madenci Nedir Nasıl İşliyor?

Aslında dijital madenci olarak adlandırdığımız ürünler performans canavarları yani 7/24 açık (Sunucu) bilgisayarlar'dır.

Peki Sistem Nasıl İşliyor ?

Kiralamış olduğunuz dijital madenciler sizin adınıza reklam, hosting, 3 part yazılımların barındırmasını yapıyor buda şöyle bir şey;
Örnek vermemiz gerekirse bir web sitesi düşün'ün bu sitenin 7/24 açık kalması gerekir, bu tarz işlemleride (Dijital Madenciler) sunucular sizin adınıza örnek vermiş olduğumuz web sitesini açık tutuyor saat bazlı olarak sizlere komisyon kar oranı veriyoruz.

Referans Linkim İle Kaydol Günde 12TL KAZAN
https://www.rootsunucum.com/sunucu_serve...ref=624561


Hızlı Menü: