WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
Linotip İle Kusursuz Kitap Baskısı
Konu Sahibi: tr011, Kategori: Site Tanıtım, 0 Yorum, 111 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Kidemli Üye
*
58
Mesajlar
58
Konular
0
Rep Puanı
08-06-2020, Saat: 07:30
#1
Kitap basımı ve kitaplara dair tüm basım türlerini sizlerin hizmetine sunuyoruz. Sayfa sayısı fark etmeksizin kusursuz, okunaklı ve dilediğiniz punto sayısına ait içerikleri bizler eşliğinde kitaplara çevirebilirsiniz. Hayallerinizdeki kitapları sizlere en cazip ücretler kapsamında basıyor, ihtişamlı kitap kapak seçenekleriniz ile kitaplarınızı en kusursuz biçime çeviriyoruz.

Sizler de alanınıza, ilginize veya düşüncenize yönelik her türlü kitabı kusursuz ve profesyonel standartlarda bastırabilir, anında bir kitap sahibi olabilirsiniz. Hayal dünyanızın sınırlarını zorlayan kitaplardan, ders kitap içeriklerine karar her yelpazeye ait kitap batırmak için hemen şirket ve şirket yetkililerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Siz İsteyin Yeter! Anında Kitap Bastırmak
Sizlerin isteği doğrultusunda, şirket ve profesyonel kadromuzun  nitelikli iş birliği ile sizlere en kaliteli hizmetleri sunmaktayız. Siz isteyin yeter politikamız ile sizlere hayallerinizi süsleyen kitabı bastırma imkanı sunuyor, eserinizin ölümsüzleşmesine olanak tanıyoruz. Sizler de edebi eserinizi veya ders içerikli eserlerinizi bizler aracılığı ile kitap haline getirebilir, eserinizin nitelikli bir hale gelmesine olanak tanıyabilirsiniz.

Şirketimizin müşteriye yönelik uyguladığı indirimler kapsamında kitap baskı fiyatları oldukça caziptir. Sizler de fiyat içeriğine dair daha detaylı bilgi veya kampanyalardan haberdar olmak adına hemen iletişime geçebilirsiniz. Sizlere en iyi performansta be profesyonel kadromuz ile benzersiz bir kitap deneyimi hizmeti sunmaktayız. Bir kitaptan daha fazlası için hemen iletişime geçin ve eşsiz şah eserlerinizi hayata geçirin.


Hızlı Menü: