WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
Olunan ve Sizin Bütün Meselelerinizi
Konu Sahibi: canakar94, Kategori: Site Tanıtım, 0 Yorum, 21 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Kidemli Üye
*
101
Mesajlar
101
Konular
0
Rep Puanı
28-12-2020, Saat: 12:19
#1
Sitede 7/24 canlı destek hattı sahip olunan ve sizin bütün meselelerinizi çok süratlice yanıt vermeye hazırlar. Bu durum da sitenin dolandırıcı olmadığı ve kullanıcı haklarına çok saygı duyduğu belli oluyor.
Yasal olamayan haber siteleri arasında güvenle haber betluxor yapabileceğiniz sitelerden olan Spor size tavsiye ediyoruz. Rahatlıkla üye olabilirsiniz ve korkmadan yalnızca kazancınızı çoğaltmaya odaklanabilirsiniz.
Online oyun sitelerinde yeniyseniz ve bu tür sitelerde oynamak istiyorsanız, haber amacıyla bir site seçerken karşılaşabileceğiniz soru, sitenin itimat edilir olup olmadığı olabilir. Bu yüzden haber sitelerine ilgi duyanlar amacıyla hile yapmadığınız bir site bulmak çok mühimdir.
Çok sayıda kullanıcı bulabilen sitelerden biri, büyük ihtimalle Türkiye’nin en tanınmış haber oyun sitesi olan Spordir. Daha önce bu site ile işe yaramadıysa bu site düzmece olup olmadığını merak ediyor olabilir.
Belki de bu siteye güvenememenizin sebebi, diğer oyun siteleriyle yaşadığınız kötü deneyimdir, bu amaçla bu makalede bu sitenin sebep bir dolandırıcı olmadığını ve en iyi haber sitelerinden birini puanlayabildiğini açıklayacağız.
Bu makalede, size bu sitenin geçerli olmasının amaçlarını tanıtacağız. O zaman size bu siteye girmekle ilgileniyorsanız ne yapacağınızı açıklayacağız.
Bazı etkenler sitelerde çok mühimdir ve şayet bir sitede bu özellikler sahip olunansa o siteye güvenebilirsiniz.
Uluslararası lisansa sahip olmak: dolandırıcı olmayan bir siteyi meşru olmayan birinden ayıran şey uluslararası bir lisansa sahip olması.
Bütün sitelere bu fırsat olası olmayabilir. Bir site bu lisansı alabiliyorsa çok itimat edilir bir sitedir ve gönül promosyontan bu site haber yapabilirsiniz.
Bu lisansı almanın hiç de yalın bir iş olmadığı ve bahse husus sitenin bu lisansı alabilmek amacıyla fazlası mühim özelliğe sahip olması gerektiği unutulmamalıdır.
Kullanıcıların sitede kendileri amacıyla bir mesele olması durumunda alakalı yetkililer vasıtasıyla şikâyette bulunabileceği ve şikayetlerinin tam olarak araştırılacağı manasına gelir.
Canlı destek hattı kısmına sahip olmak: şayet bir site dolandırıcıysa ya canlı destek bölümü yoktur ya da yalnızca ticket irtibatı sahip olunur ama çok zayıftır.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Getiren Bütün Oyuncular canakar94 0 20 10-12-2020, Saat: 11:54
Son Yorum: canakar94

Hızlı Menü: