WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
Personel Dezenfeksiyon Kabini
Konu Sahibi: gozlem, Kategori: Site Tanıtım, 0 Yorum, 87 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Kidemli Üye
*
201
Mesajlar
201
Konular
0
Rep Puanı
30-04-2020, Saat: 08:55
#1
Personel Dezenfeksiyon Kabini

İnsanların havadan ve çevreden zararları virüs kapıyorlar. Özellikle bir iş yerinde çalışan kişiler iş yerine gelme yolcuları sırasında çevresel faktörlerle iç içe k aldıkları için virüs ya da zararlı bakterileri çalışma ortamına taşıyabiliyorlar. Bu da virüsün diğer çalışanlara bulaşarak sağlıklarını tehdit etmesine dolayısıyla da iş yerinin çalışmasına devam etmesine engel oluyor. Bizler bunu engellemek amacıyla personel dezenfeksiyon kabini üretimi yapıyoruz. Böylece çalışanlar iş yerine girerken ya da çıkarken dezenfekte olup çıkıyorlar.

Kabinlerin Özellikleri

Çalışanların zararları virüslere karşı dezenfeksiyonlarının yapılması için ürettiğimiz kabinlerimizde paslanmaz malzemeler ve alüminyum kaplama malzemeleri kullanıyoruz. Kaliteli malzemeleri kullanarak hazırladığımız kabinlere 2 yıl garanti veriyoruz. Personeller dezenfeksiyon kabinlerimize girdiklerinde çevreden bulaşmış olan zararlı bakteri ve virüsler dezenfekte ediliyor. Böylece iş yerlerine temiz bir şekilde giriş yapabiliyorlar. Kabinlerde çalışanların üzerine su yerine ozon püskürtüldüğü için kıyafetlerin ıslanması gibi bir sorun yaşanmıyor. Ayrıca dezenfeksiyon işleminde kullandığımız maddelerin insanlara herhangi bir zararı bulunmuyor.

Personel Kabinlerinin Kurulumu

Profesyonel ekiplerimizle çalışanların dezenfeksiyonlarının sağlanması için ürettiğimiz personel kabinleri kolay taşınabilen ürünler oluyor. Ayrıca kolay bir şekilde kurulumları yapılabiliyor. Böylece kurulum sonrası personeller tarafından bina içlerinde ya da girişlerinde kullanılarak onların hijyenleri sağlanıyor. Müşterilerimizin siparişi sonrasında üretimleri tamamlayıp istedikleri alana kabinlerin kurulmasını teknik ekibimizle sağlıyoruz. Ayrıca gerekli durumlarda da teknik destek veriyoruz.

Kabinlerin Kullandıkları Yerler

Çalışanların sağlığını ve hijyenini düşünerek ürettiğimiz personel kabinleri farklı iş yerlerinin girişlerine konularak insanların korunmasını ve temizlenmesini sağlıyor. Kabinlerimizin kullanıldıkları yerler arasında şunlar yer alıyor; Fabrika. Okul, plaza devlet dairesi ve diğer iş yerleri oluyor. İş yerleri dışında kabinlerimiz çok fazla insanın giriş çıkış yaptıkları alanlara da kurularak kullanılabiliyor. Örneğin pazarlar kabinlerin kullanılabilecekleri yerden birisi oluyor.

https://dezenfeksiyonkabinleri.com/dezenfeksiyon-kabini


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Dezenfeksiyon Kabini Kullanım Alanları nullsix 0 141 01-05-2020, Saat: 16:41
Son Yorum: nullsix

Hızlı Menü: