WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
Robot Pozisyonerleri
Konu Sahibi: seohaberleri, Kategori: Site Tanıtım, 0 Yorum, 19 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Emektar Üye
*
294
Mesajlar
294
Konular
0
Rep Puanı
14-03-2021, Saat: 14:47 (Son Düzenleme: 17-03-2021, Saat: 19:13, Düzenleyen: seohaberleri.)
#1
Makineleşme ve robotların insan hayatında her geçen gün daha fazla yer alması ile beraber pek çok ürün geliştirilmektedir. Robotik otomasyon sistemleri pek çok alanda kullanılsa da özellikle endüstriyel alanda daha fazla tercih edilmekte ve kullanılmaktadır.

Üretimde kolaylık sağlayan ve üretimin daha hızlı ve verimli olmasına imkân sağlayan robotik sistemler sayesinde bugün üretim hacmi oldukça geniş bir hale gelmiştir. Bu sayede de insanların ürünlere olan ulaşımı kolaylaştırılmış ve her talebe cevap verilebilmiştir.

Robotik sistemlerin en çok tercih edilen ürünlerinden biri olan robot pozisyonerleri robotların veya iş parçasının hareket etmesini sağlayarak 6 eksenli bir robotun mevcut olduğu bir sistemdeki eksen sayısını çoğaltır. Bu sayede üretim aşamasında robotun erişimi artar ve çevrim süresi çok uzun olan üretim süreleri çok daha kısa sürelere düşebilir.

Admex pozisyonerleri üretim modellerinin hepsi için birkaç alternatifli çözüm bulunduran pozisyoner çeşitleri içerir. Ayrıca ürünler modüler yapısı sayesinde aynı lego gibi eklemlenerek başka bir robotik çözümünüzde de kullanılabilme potansiyelini taşıyor. Tüm ürünlerimiz tüm robot markaları ile entegre edilebilme özelliğine sahiptir.

Endüstriyel üretim alanlarında ağır sanayi kaynak uygulamasından basit bir polisaj uygulamasına geniş bir skalada Admex robot ürünleri ile çözüm sağlanabilir.  

Pobot Pozisyonerleri, Robot lineer kızağı ve Gantry sistemler gibi yeni nesil teknolojik ürün ve sistemler üretimde seri olunmasını sağlamaktadır. İnsan gücüne duyulan ihtiyacın azalması robotik sistemler sebebi ile ortaya çıkan bir durumdur ve bu sayede insan gücü daha farklı alanlarda daha verimli bir şekilde kullanılabilmekte, üretim süresi daha kısa zaman aralığına indirilebilmektedir. Admex Advanced Motion Experts firması robotik ürünleri ile robot pozisyonerleri, gantry sistemler, ve lineer kızağı gibi ürün çeşitleri ile admex.com.tr/tr/ web sitesi üzerinden müşterilerine kaliteli hizmet vermektedir.


Hızlı Menü: