WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
Sitesini Kim Kapatıyor?
Konu Sahibi: canakar94, Kategori: MyBB, 0 Yorum, 26 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Emektar Üye
*
323
Mesajlar
323
Konular
0
Rep Puanı
17-03-2021, Saat: 11:54
#1
Spor giriş adresi konusunda güncelleme yapmak zorunda kalan sitelerden bir tanesidir. Yapılan güncellemenin temelinde, aşağıda belirtilen gerekçeler bulunmaktadır. Yapılan güncellemenin Türkiye pazarında geçerli olduğunu unutmamalısınız. Türkiye sınırları dışında herhangi bir ülkede, özellikle Avrupa ülkelerinde, trendbet orijinal adresi kullanılmaya devam edilmektedir. Sadece Türkiye'de ve Türkiye gibi dünya genelinde birkaç ülkede bu yönde bir uygulamanın gündeme geldiği görülecektir.

Spor neden giriş adresi belirledi? Aslında bu sorunun cevabı açıktır. Tek bir cümle ile Türkiye'de yabancı bir futbol sitesidir gibi ifadenin kullanılması mümkündür. Neden Türkiye'de yabancı bir futbol sitesi olarak görülmekte ve kabul edilmektedir. Bunun gerekçesi açıktır. Agrosia Capital B.V Limited Şirketi tarafından kurulmuştur. Bu Limited Şirketi'nin adresinin yani konumunun, Hollanda Antilleri olduğu görülmektedir. Türk ticari kanunları kapsamında, Türk yasaları kapsamında kurulmuş bir şirket değildir. 16 68 numaralı lisans belgesi, yasal yetki belgesi bulunmaktadır. Elbette ki bu yasal yetki belgesinin Spor Toto teşkilat başkanlığı üzerinden alınmadığı görülmektedir. Spor sadece iddaa oyunları ile değil, canlı oyun oyunları, tombala oyunları, canlı oyunlar, slot oyunları gibi oyun konularında da hizmet verip, para kazanma şansını gerçek paralar ile sunmaktadır. Bu tarz bir hizmetinde Türkiye'de kabul edilme ihtimali yoktur. Bütün bu gerekçeler bir araya geldiğinde, Spor sitesi tespit edilmekte ve kapatılmaktadır.

Spor sitesini kim kapatıyor? Bu sorunun karşılığında farklı farklı gerekçeler araştırmanıza gerek yoktur. Lisans veren Hollanda Antilleri oyun kontrol ve denetleme komisyonu tarafından alınan bir karar değildir. Spor sitesi lisans belgesi gereği, olması gerektiği gibi hareket etmektedir. Şirketin kurulduğu Hollanda Antilleri trendbet giriş Sanayi ve Ticaret Bakanlığı ya da ülkedeki ticari mahkemeler tarafından alınan bir karar değildir. Spor sitesi ticari anlamda da, olması gerektiği gibi hareket eden şirketlerden bir tanesidir. Spor sitesini kapatan Türkiye'de yetkilendirilmiş kurum olan bilgi teknolojileri iletişim kurumudur. Neden bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından, Spor sitesinin kapatıldığı yazı içeriğinde anlatılmıştır.

Spor giriş adresi belirlenip, Spor77 şeklinde bir uygulamanın daha gündeme geldiği görülmektedir. Aslında Spor77 Spor kapatılınca ne olacak? Sorusunun karşılığıdır. Hiçbir şey değişmeyecektir, hiçbir güncelleme yapılmayacaktır, kullanıcılar hiçbir şekilde etkilenmeyecektir. Değişen bir şey yoktur. Değişen nedir? Sadece ve sadece Spor giriş işlemini yapma konusunda kullanacağınız adresteki rakamlardır. Son güncellemenin karşılığı, Spor77 olmuştur. İnternet sağlayıcılarına bu adresi yazdığınızda, aynı sitenin aynı tarzda, aynı şekilde ve aynı kriterlerde açıldığını göreceksiniz
Website: https://trendbetkayit.com/


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Her Yeni Açılan Haber Sitesini İncelediğimiz canakar94 0 2 Dün, Saat: 12:40
Son Yorum: canakar94
Haber Sitesini Yalnızca Siteye Erişim Sağladıktan Sonra canakar94 0 40 07-03-2021, Saat: 01:33
Son Yorum: canakar94
Sitesini Nasıl Dilerseniz, Ne Vakit Dilerseniz Kullanabilirsiniz canakar94 0 32 19-02-2021, Saat: 17:04
Son Yorum: canakar94

Hızlı Menü: