WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
Üyeliğimi İptal Ederse Tekrar Açabilir miyim?
Konu Sahibi: canakar94, Kategori: MyBB, 0 Yorum, 11 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Emektar Üye
*
323
Mesajlar
323
Konular
0
Rep Puanı
23-03-2021, Saat: 17:27
#1
Güvenli bir şekilde sizlerden talep edilen belgeleri site yönetimine ulaştırabilirsiniz. Göndermiş bulunduğunuz belgenin denetimi yapılmaktadır. Dijital formatta Spor sitesine gönderilen belge, sistem ortamında üye adına açılan dosyalara ilave edilmektedir ve veri koruma programları, şifreleme programları piramitfx ile muhafaza edilmektedir. Sitenin sistemi ortamından bu tip bir belgenin, diğer bir şahıs, kurum, kuruluş tarafından alınması mümkün değildir. Gerekli güncel, itimat edilir programlar kullanılacaktır.

Site yönetimine göndermiş bulunduğunuz belgelerin, dijital formatta gönderildiği bilinmektedir. Gönderilen bir belgenin iade edilmesi gibi bir durum kuşkusuz ki söz mevzusu olmayacaktır. Neticede bir elektronik posta gönderilmiştir. Karşı doğrultuda size elektronik postayı aldığını ifade etmektedir ya da benzer bir prosedür uygulanmaktadır. Sizin ilettiğiniz belgenin gene size geri gönderilmesi şeklinde bir program bulunmamaktadır. Üyelik iptalinde gönderilen belge ne oluyor? Asıl soru, Spor belge göndermek itimat edilir mi? Sorusunun dışında ve denetim ve denetim şifreleme programlarının dışında gündeme getirilmesi gereken soru, üyelik iptalinde bu belgelerin ne bulunduğudur.

Üyelik iptal işlemlerini yapmanız ya da site yönetimi tarafından kural dışı hareket karşısında yapılması mümkün olabilmektedir. Bu durumda üye adına sistem üzerinde belirleme edilen her türlü bilgi, belge silinmekte, sistem dışına çıkarılmaktadır. Yani üyelik iptal işlemi gerçekleştirdiğinizde, talep ettiğinizde, piramitfx bu işlem gerçeğe dönüştüğünde, Spor markası üzerinde, sisteminde, bilgi havuzunda, bilgi bankasında hiçbir belgeniz kalmamaktadır, silinmektedir.

Spor sitesi, kuralların dışında hareket eden bir Spor sitesi ya da oyun sitesi değildir. Yapmış bulunduğu her türlü program karşısında, hesap vermek mecburiyetinde bulunduğu yasal kurumlar bulunmaktadır. İlgili ticari hükümler ve siteye lisans veren oyun denetim komisyonu, yalnızca Spor ve oyun alternatiflerini değil, üye işlemlerini ve üye ile site arasında belirleme edilen ilişkileri de alakalı bir şekilde araştırma altına alabilmektedir. Yasadışı bir işlemi gerçekleştirmesi mümkün değildir. Bu ifadenin ortamında anlaşılacağı üzere, üyelik iptal işlemleri ve üyelik iptal işlemlerinin arkasından gündeme ileriki belirleme edilen finansal işlemlerde bulunmaktadır. Bu yüzden Spor üyeliğimi iptal ederse paramı geri sunar mı? Sorusunun karşılığında, aynı yasal sınırların bulunduğunu bilmelisiniz. Anapara yani yatırılan para ve elde edilen kazanç mevzusu ile alakalı iki farklı program karşınıza çıkacaktır.

Üyelik iptal işlemlerinde yatırılan para miktarının ne olacağıdır. Yatırdığınız para sizindir. Haksız kazanç elde etmiş olsanız da hile şeklinde bir programlamayı gündeme getirmiş olsanız da kesinlikle ispatlanması durumunda dahi yatırdığınız para ya da diğer ismi ile anapara sizlere geri verilecektir. El konuşulması, tarafınıza ödenmemesi gibi bir durum kesinlikle mümkün değildir. Üyelik iptal işleminin gerçekleşmesi halinde elde edilen kazançlara ne olacağıdır. Burada niçin üyelik iptal işleminin yapıldığı ön plana çıkacaktır. Hile yapmış iseniz, kural dışı Spor yapmış iseniz, oyunlarda üstünlük elde etmiş ve kazanç sağlamış iseniz ve haksız bulunduğunuz net bir şekilde ortada gözüküyor ise, kazanç miktarlarını geri alamazsınız. Sadece yatırdığınız para sizlere geri ödenir.

Bu aksiliğin iki farklı programa yönelik cevabı, yukarı ya da sizler ile paylaşılmıştır. Peki iptal edilen bir üyelik gene açılabilir mi? Bu mevzuda sitenin belirli kurallar ile çalıştığı görmekteyizdir. Genellikle hile yapılması ve piramitfx aynısı bir olumsuzluk gündeme getirilmiş ise, hiçbir şekilde aynı ip adresi ve aynı isim, soy isim, aynı ikametgâh adresi üzerinden gene Spor markasına üye olmanız, hesap açmanız mümkün değildir.

En son verilere göre bundan sonra her 15 şahıstan biri Spor oynuyor. Ve bu şahıslar her geçtiğimiz gün azalan iddaa miktarlarından, üstünlüksüz maçlardan bıkmış durumda. Her geçtiğimiz gün yabancı Spor sitelerine ilgisi yükselen Spor severlerin arayışının farkında belirleme edilen yabancı Spor siteleri ise her geçtiğimiz gün genişleyen ve devleşen Türkiye Spor pazarından kendisine bir pay kapmak için resmen birbirleri ile yarışıyor. Bonuslar, hediyeler, inovatif canlı Spor alternatifleri derken bundan piramitfx sonra rekabet bambaşka bir noktaya taşındı. Artık birtakım siteler para yatırmadan ilk üyelik bonusu bile vermeye başladı. Spor gerçekte bu akımın öncülerinden biri oldu diyebiliriz. Yani para yükleme yapmazsanız dahi hesaplarınıza bonus olarak yatırıyor.


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Spor Üyeliğimi İptal Ederse Paramı Geri Verir Mi? canakar94 0 7 Dün, Saat: 14:33
Son Yorum: canakar94
Ne Olarak Bilinir Haber İptali Ya Da İptal İşlemi canakar94 0 19 29-03-2021, Saat: 12:01
Son Yorum: canakar94

Hızlı Menü: