WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
Yenilikçi Düşünceyle En İyi Girişimlerinizde Doğru Danışmanlık Hizmeti
Konu Sahibi: gozlem, Kategori: Site Tanıtım, 0 Yorum, 199 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Emektar Üye
*
265
Mesajlar
265
Konular
0
Rep Puanı
14-05-2020, Saat: 09:48
#1
Yenilikçi Düşünceyle En İyi Girişimlerinizde Doğru Danışmanlık Hizmeti

Türkiye’de faaliyetlerini gösteren birçok araştırma ve geliştirme projelerinde hem yönetim hem de finansal konuların tamamında gerekli desteği danışmanlık olarak sunan firmalar vardır. Etkin bir çalışmanın amacına ulaşması için, alanında başarılı ve son derece titiz çalışan firmalar her zaman ön planda kendini göstermektedir.

Her ne kadar bir danışmanlık adı altında hizmet sunuluyor olsa da, proje dahilinde tamamen iş ortaklığı hedefiyle ilerleyen ve gerekli faaliyetlerini sürdüren Etkin Proje, tüm yapılacak çalışmalara başlanmadan önce teknik ve mali fizibilite çıkartarak bu veriler üzerinde bir harita çıkartır. Ortalama 1 aylık zaman diliminde üretilen bu fizibilite çalışmasıyla, projelerinizde ne gibi değişiklikler yapılacağına ya da Ar-Ge tarafında ne gibi geliştirmeler olacağına yönelik Arge destekleri ile bunu sizlere hazır olarak sunar.

Sanayi ve Teknoloji alanlarında da yapılacak tüm işlerde, Ar-Ge ve yenilikçi bir yapı ile hem yurtiçi hem de yurtdışı büyümelerde dik bir hareket göstermesi adına danışmanlık sağlar. Tasarım merkezi analizleriyle birlikte Etkin Proje danışmanlık olarak firmalara proje yönetiminden bilgi ve insan kaynaklarına, fikri mülkiyet haklarından Arge/Tasarım altyapısına kadar birçok yönden destek sağlamaktadır.

Özel projeleriniz için mali vb. tüm konularda danışmanlık dışında ihracat destekleri de sunmakta olan Etkin Proje ile, hem ekonomik anlamda ülkeye katma değer sunabilecek hem de uluslararası tanıtım olarak gerekli desteklerle yurtdışına açılma planları içerisinde olabileceksiniz.

Yeni Pazar keşfi konularından ürünlerinizin pazarlanmasına yönelik tüm konularda iyi bir danışmanlık hizmetiyle beraber; şirket, çeşitli kurum ve kuruluşlar, limitet şirketleri ve hatta vakıflara kadar birçok alanda ihracat desteğini Etkin Proje ile alabilirsiniz. 

Adres: https://etkinproje.com


Konu ile Alakalı Benzer Konular
Konular Yazar Yorumlar Okunma Son Yorum
Lefkoşa kiralık vinç hizmeti nullsix 0 16 15-09-2020, Saat: 21:43
Son Yorum: nullsix
Garantili Kombi Servisi Hizmeti gozlem 0 28 07-09-2020, Saat: 13:18
Son Yorum: gozlem
Garantili Kombi Servisi Hizmeti gozlem 0 22 07-09-2020, Saat: 13:17
Son Yorum: gozlem
Sunucu kiralama ve Ddos koruma hizmeti - Siberdc.com nullsix 0 37 03-09-2020, Saat: 12:58
Son Yorum: nullsix
Uluslararası standartlarda asansör hizmeti edilekcemcom 0 49 16-08-2020, Saat: 00:16
Son Yorum: edilekcemcom

Hızlı Menü: