Yeni aldığım hoparlör çalışmıyor.
WebinGücü | Webmaster Hamlesi | Gücünüzü Web'den Alın Forum sitemize hoşgeldiniz!
Forum sitemizden daha fazla faydalanmak ve bilgi elde etmek için üye olun.
Yeni aldığım hoparlör çalışmıyor.
Konu Sahibi: BilallMert, Kategori: Teknoloji Genel, 3 Yorum, 127 Okunma
BU KONUYU DEĞERLENDİR
  • Derecelendirme: 0/5 - 0 oy
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Görüntüleyenler: 1 Ziyaretçi
Forum Üyesi
Çalışkan Üye
*
1
Konular
0
Rep Puanı
22-09-2021, Saat: 15:14
Merhabalar. Belki işinize yarar cevaplarken diye Şu yukarıdaki laptopu yeni aldım, almayı düşünen olursa da yardımcı olurum.  Bir de yeni hoparlör aldım. Aldığım gibi taktım da bi türlü çalıştıramadım. Acaba pc ile uyumsuz bir şey mi aldım o yüzden mi çalışmıyor? Windows 10 bir türlü görmedi…

[img][Resim: qx63ve5.png][/img]
Forum Üyesi
Çalışkan Üye
*
2
Konular
0
Rep Puanı
22-09-2021, Saat: 15:46
(22-09-2021, Saat: 15:14)BilallMert Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Belki işinize yarar cevaplarken diye Şu yukarıdaki laptopu yeni aldım, almayı düşünen olursa da yardımcı olurum.  Bir de yeni hoparlör aldım. Aldığım gibi taktım da bi türlü çalıştıramadım. Acaba pc ile uyumsuz bir şey mi aldım o yüzden mi çalışmıyor? Windows 10 bir türlü görmedi…

Windows 10da bazen olabiliyor. şurdan bi kontrol edersen olur; Görev çubuğundaki hoparlör simgesine tıkla orda ok var ona tıkladıktan sonra bilgisayara bağlı ses cihazlarını görceksin.
Forum Üyesi
Çalışkan Üye
*
1
Konular
0
Rep Puanı
22-09-2021, Saat: 16:43
(22-09-2021, Saat: 15:14)BilallMert Adlı Kullanıcıdan Alıntı: Merhabalar. Belki işinize yarar cevaplarken diye Şu yukarıdaki laptopu yeni aldım, almayı düşünen olursa da yardımcı olurum.  Bir de yeni hoparlör aldım. Aldığım gibi taktım da bi türlü çalıştıramadım. Acaba pc ile uyumsuz bir şey mi aldım o yüzden mi çalışmıyor? Windows 10 bir türlü görmedi…

aldığın laptopluk bi durum değil ama istersen ses sorunu gidericiyi çalıştır. Windows 10da ses sorun giderici yazıyosun ve bulup çalıştırınca ordan sorunu çözebiliyo Windows
Administrator
Yönetici
10
Konular
2
Rep Puanı
22-09-2021, Saat: 17:04

Bilal bey driver ve sistemsel sıkıntı olabilir.Bu yüzden güncel bir driver programı ile sisteminizdeki driverları güncelleyip tekrar denemenizi öneririm.İyi forumlar dilerim.

Hızlı Menü: